Friend is a four letter word ... ♥

1. října 2011 v 11:27 |  Wonderland ~ ♥
28. března 2011 v 5:17

Dnes v noci jsem se necítil unaveně. Nechtělo se mi spát, a tak jsem se po nějakou dobu pokoušel tak zlehka spojovat ty nejdrobnější střípky dalšího z plánovaných příběhů, hledal jsem jména a jejich významy, díval jsem se do map, tak, jako obvykle.

Mohlo to být přibližně okolo třetí hodiny ranní, kdy jsem se začal dívat na Lucky Star. To anime je tak moc krásné. Je tolik lehké a bezstarostné, veselé, plné barev a optimismu. Patří k těm nejkrásnějším vzpomínkám, příjemně, obláčkově měkkým a zasněným. Patří k Tobě. ^^

Ve finální, 24. epizodě se Konata a Miyuki společně s Tsukasou a Kagami připravují na školní festival, kde mají vystupovat společně s Yutakou a jejími kamarádkami. Dívky jsou v posledním ročníku, a tak je festival tím posledním, na který se podívají jako studentky střední školy. Tento díl je tak trochu melancholický, maličko. Ano, je to konec něčeho, co bylo tolik krásné, a to bolí, to tak moc bolí... Zároveň jsou to však další zítřky, nová kapitola života, sladší, krásnější.

A to je to nejdůležitější. ^^
~ ♥